Domů » Videa » Jak dokonale umýt auto

Jak dokonale umýt auto

0
Jak dokonale umýt auto

Stav vašeho automobilu hodně hovoří i o vás. Jenže udržet vůz dokonale čistý je někdy pořádně složité. To je samá sůl, bahno, pyl a podobně. A někteří mají nepřekonatelný strach z automatických myček. Je tedy potřeba udělat si dostatek času a na svůj vůz se vrhnout. On si to zaslouží.

Postup od ChrisFixe

V tomto můžete názorně sledovat postup, jak dokonale vyčistit automobil. ChrisFix ve svém instruktážním videu používá volně dostupné prostředky, které si můžete koupit v každém obchodě zaměřeném na auto-moto. Postupně se tak zbavíte i té nejhorší špíny.

Při neopatrnosti můžete vůz poškodit

Při umývání je potřeba postupovat chytře a postupně. Přeskočením některého kroku byste mohli být velice blízko k poškození laku. Umývání na sucho proto nepřipadá v úvahu. ChrisFix také doporučuje používání utěrky z mikrovlákna, která špínu vstřebá, a netaháte ji po laku. Postupně tak ze zašlého a špinavého vozu uděláte téměř nový.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...