Domů » Videa » Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

0
Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

Focus RS500 se vrací!

Ostrý Ford Focus RS byl vždy považován za jeden z nejlepších hot-hatchů na trhu. V roce 2010 se ovšem inženýrům z Fordu zdálo, že ani ostrá verze Focusu RS stále není to, co by si představovali. Z toho důvodu, jako tajný sen inženýrů a všech šílenců, bažící po rychlosti, vznikla ostřejší verze, ostřejší verze Focusu. Ta nesla název Ford Focus RS500 a jak se zdá, tato černá bestie se již brzy vrátí ve své nové generaci.

 

 

Návrat slavného jména

Původně šlo pouze o drby, nyní se ovšem na serveru YouTube objevily záběry ze známého Nürburgringu, kde se skutečně ostřejší verze Focusu RS prohání. Tato malá raketa má být poháněna motorem 2,3 litru EcoBoost s výkonem 350 koní, spolupracující s dvouspojkovou automatickou převodovkou.

 

Počet kusů je ve hvězdách

Zatím není jisté, kolik vozů této specifikace spatří světlo světa, dá se ale očekávat, že se bude opět jednat o značně limitovanou záležitost, jak tomu bylo v roce 2010, kdy bylo vyrobeno pouze 500 vozů ve verzi RS500.

 

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...