Domů » Videa » Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

0

Ostrý Ford Focus RS byl vždy považován za jeden z nejlepších hot-hatchů na trhu. V roce 2010 se ovšem inženýrům z Fordu zdálo, že ani ostrá verze Focusu RS stále není to, co by si představovali. Z toho důvodu, jako tajný sen inženýrů a všech šílenců, bažící po rychlosti, vznikla ostřejší verze, ostřejší verze Focusu. Ta nesla název Ford Focus RS500 a jak se zdá, tato černá bestie se již brzy vrátí ve své nové generaci.

Jaká to zběsilost se prohání po Ringu?

 

 

Návrat slavného jména

Původně šlo pouze o drby, nyní se ovšem na serveru YouTube objevily záběry ze známého Nürburgringu, kde se skutečně ostřejší verze Focusu RS prohání. Tato malá raketa má být poháněna motorem 2,3 litru EcoBoost s výkonem 350 koní, spolupracující s dvouspojkovou automatickou převodovkou.

 

Počet kusů je ve hvězdách

Zatím není jisté, kolik vozů této specifikace spatří světlo světa, dá se ale očekávat, že se bude opět jednat o značně limitovanou záležitost, jak tomu bylo v roce 2010, kdy bylo vyrobeno pouze 500 vozů ve verzi RS500.

 

Foto: Youtube.com

Previous article Historie automobilky Tatra (druhá část)
Next article Vanquish Zagato jde do výroby!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články