Domů » Videa » Ken Block opět řádí v novém videu!

Ken Block opět řádí v novém videu!

0

Videa s názvem Gymkhana se v posledních několika letech staly obrovským hitem internetu. V těchto šílených automobilových videích nám slavný závodní jezdec a také spoluzakladatel značky DC, Ken Block, předvádí své dokonalé řidičské umění.

Ken Block opět řádí v novém videu!

 

600 koní v malém Focusu

Nyní Ken Block a jeho produkční tým do světa vypustil již deváté pokračování těchto šíleností. V hlavní roli se představí samozřejmě sám Block, za volantem speciálu Ford Focus RS RX s výkonem 600 koňských sil a pohonem všech kol. Tato driftařská lahůdka dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za neuvěřitelné dvě vteřiny. Výkon krotí speciálně zvětšené a posílené brzdy a úpravy se dočkala i aerodynamická stránka vozu.

 

Z města zpět na samotu

Celé video se odehrává v opuštěném industriálním prostředí. To zařazuje toto video mezi Blockovi prvotiny. V současné době se většina videí ze série Gymkhana totiž odehrávala prostředí velkých měst jako San Francisco nebo Los Angeles. Devátý díl vlastně neměl být jiný. Původně se Ken Block měl se svým upraveným Focusem prohánět v ulicích Sydney, proto byly ale australské úřady a proto se Block se svým týmem rozhodli natočit video opět z uzavřeného industriálního prostoru.

 

Tohle doma nezkoušejte!

Nebudeme vás ale již zdržovat. Užijte si, mnohdy až nervy drásající záběry, během kterých Block projíždí kolem jedoucího nákladního vlaku, driftuje na hraně mola nebo se lehce dotýká svodidel. Ačkoli je video sponzorováno novu hrou Forza 3, uvědomte si, že se jedná o skutečnost. Zároveň na vás musíme apelovat, abyste si uvědomili že Block je neuvěřitelně zkušeným, profesionálním závodníkem a jeho vůz je špičkově upravený závodní speciál. Rozhodně se nepokoušejte napodobit tyto kousky se svým osobním vozem.

 

 

Foto: Youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...