Domů » Videa » Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

0

Mohlo by se zdát, že je současný průběh letošní zimy pro motoristy více než přívětivý. Pravověrní a zarytí „petrolheadi“ mají ale jistě zcela odlišný názor. Můžeme tak alespoň závistivě sledovat videa podobná tomu přiloženému níže.

Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

Jen si to představte. Stojíte na rozsáhlé asfaltové ploše, které je pokryta čerstvě napadaným sněhem. A v tom se vám v ruce objeví klíčky od mocného Nissanu GT-R. Co by jste udělali?

S klidnou duší se vsadím, že většina z nás by se zachovala přesně jako řidič na následujícím videu a jala se tuto japonskou bestii se pohonem 4×4 a výkonem 500 koní pořádně protáhli sněhem.

Přejeme příjemnou podívanou u videa, které si jistě každý petrolhead pustí hned několikrát pro skvělou vizuální podívanou a hlavně pro úchvatný zvukový doprovod, o který se stará dvakrát přeplňované šestiválcové véčko.

Previous article Historie automobilky Pagani
Next article Kdepak Snowman, na scénu přichází Kodiaq!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...