Domů » Videa » Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

0
Oheň plivající Nissan GT-R řádí na sněhu

Mohlo by se zdát, že je současný průběh letošní zimy pro motoristy více než přívětivý. Pravověrní a zarytí „petrolheadi“ mají ale jistě zcela odlišný názor. Můžeme tak alespoň závistivě sledovat videa podobná tomu přiloženému níže.

Jen si to představte. Stojíte na rozsáhlé asfaltové ploše, které je pokryta čerstvě napadaným sněhem. A v tom se vám v ruce objeví klíčky od mocného Nissanu GT-R. Co by jste udělali?

S klidnou duší se vsadím, že většina z nás by se zachovala přesně jako řidič na následujícím videu a jala se tuto japonskou bestii se pohonem 4×4 a výkonem 500 koní pořádně protáhli sněhem.

Přejeme příjemnou podívanou u videa, které si jistě každý petrolhead pustí hned několikrát pro skvělou vizuální podívanou a hlavně pro úchvatný zvukový doprovod, o který se stará dvakrát přeplňované šestiválcové véčko.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...