Domů » Zajímavosti » Servis vozů Tesla pro východní Evropu je nově v Praze

Servis vozů Tesla pro východní Evropu je nově v Praze

0
Servis vozů Tesla pro východní Evropu je nově v Praze

Trend elektromobilů se postupně dostává i k nám. Vozy poháněné elektřinou se objevují častěji a častěji a v mnoha případech na jejich opravy klasické autoservisy nestačí. Na to myslí zřejmě nejslavnější výrobce čistě elektrických automobilů světa Tesla. V Praze čerstvě otevřela oficiální servis vozů pro východní Evropu, kde bude opravy provádět vyškolený personál.

Zajít si koupit Teslu? V Praze zatím ne

Pokud ho budete hledat, tak se vydejte do pražských Vysočan. Dle komentáře jsou vybaveni technikou z jiných servisních center. Provádí nejen opravy a servis, ale také školení. Až do této doby museli vlastníci vozů jako Model X, Model 3 či S P85, kterých je podle ministerstva dopravy v České republice cca 400, jezdit do Rakouska nebo Německa. To stejné platí i při koupi vozu. Obrátit se musíte na zahraniční prodejce. A stejně tak tomu bude ještě nějakou dobu. Výdejní místo by totiž v Praze rádi měli, ale tak snadné to není.

Foto: Tesla

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...