Domů » Videa » Clarkson, 6 právníků a Tesla Model X. Porazí i Audi R8

Clarkson, 6 právníků a Tesla Model X. Porazí i Audi R8

0

Proč Clarkson potřebuje šest právníků kvůli vyslovení vlastního názoru na vůz Tesla Model X? V minulosti ho (ještě za časů Top Gearu) po testu Tesly Roadster automobilka zažalovala za údajně zkreslené informace. Jednalo se o dojezd, jelikož testovanému vozu během testu došly baterky a Top Gear toho řádně využil. Soud nakonec dvakrát vyhrál, ale jak sám řekl, stálo ho to hodně nervů. Proto již tentokrát nechtěl nic riskovat. A je to poměrně úsměvné.

Clarkson, 6 právníků a Tesla Model X. Porazí i Audi R8

Jako magnet na problémy

Jeremy Clarkson je známý tím, že se nestydí za své názory. Řekne přesně to, co si o vozu myslí. Aby tak předešel možným potížím, pozval si do vozu šest právníků, kteří opravovali jeho tvrzení. Víc už se jich do vozu nevlezlo, neboť Model X má sedm míst. Měl pár uštěpačných poznámek, které právníci ihned opravili, ale celkově byl s Teslou velice spokojený. Minimálně tak vypadal na kameře, čímž se možná chránil.

Až překvapivou rychlost Tesly Model X se rozhodl dokázat v testu proti Audi R8 V10. Zajímá vás jak tohle dopadlo? Tak se podívejte na desátý díl druhé série The Grand Tour a nic vám neunikne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články