Suzuki SX-4 S-Cross facelift

0
11816

Nutný facelift

Oblíbený kompaktní crossover Suzuki SX4 S-Cross si prožil svou světovou premiéru na mezinárodním autosalonu v Ženevě v roce 2013. V automobilovém světě platí, více než kdekoli jinde, že tři roky je opravdu dlouhá doba. Suzuki proto pro svůj crossover SX4 S-Cross připravilo facelift, který byl odhalen veřejnosti, stejně jako vůz samotný, ve švýcarské Ženevě.

 

Únik podoby

Suzuki se ale stalo obětí fenoménu, který je v automobilovém průmyslu velmi rozšířen. Tím máme na mysli neplánovaný únik informací, kterému se nedokáže prakticky vyhnout žádná automobilky.

 

Fotografie faceliftovaného vozu byly vyneseny z konference dealerů vozů Suzuki, jimž byl automobil přednostně prezentován.

 

 

Omlazená novinka se vyznačuje především zcela novou přídí. Zaujme nás především výrazné vertikální žebrování masky chladiče, zajímavá grafika nových LED světlometů a nová kapota se dvěma výraznými prolisy.

 

Foto: Motor1

 
Sdílejte
Předchozí článekRenault 5 – legenda lidu i rally
Další článekPlatby za benzín a parkování nás již trápit nebudou
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here