Domů » Autosalony » Suzuki SX-4 S-Cross facelift

Suzuki SX-4 S-Cross facelift

0
Suzuki SX-4 S-Cross facelift

Nutný facelift

Oblíbený kompaktní crossover Suzuki SX4 S-Cross si prožil svou světovou premiéru na mezinárodním autosalonu v Ženevě v roce 2013. V automobilovém světě platí, více než kdekoli jinde, že tři roky je opravdu dlouhá doba. Suzuki proto pro svůj crossover SX4 S-Cross připravilo facelift, který byl odhalen veřejnosti, stejně jako vůz samotný, ve švýcarské Ženevě.

Únik podoby

Suzuki se ale stalo obětí fenoménu, který je v automobilovém průmyslu velmi rozšířen. Tím máme na mysli neplánovaný únik informací, kterému se nedokáže prakticky vyhnout žádná automobilky.

Fotografie faceliftovaného vozu byly vyneseny z konference dealerů vozů Suzuki, jimž byl automobil přednostně prezentován.

Omlazená novinka se vyznačuje především zcela novou přídí. Zaujme nás především výrazné vertikální žebrování masky chladiče, zajímavá grafika nových LED světlometů a nová kapota se dvěma výraznými prolisy.

Foto: Motor1

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nejrychlejší motorka na světě

TOP 10: Nejrychlejší motorky na světě

0
Motorky nejenže poskytují svým jezdcům adrenalinový zážitek, ale některé z nich dosahují rychlosti, které by mohly překvapit i ty největší nadšence rychlých jízd. Zde...