Chcete udržet svůj vůz v bezpečí? Vybavte svou garáž novými vraty!

0
3024

Jak nejlépe ochránit váš vůz?

Automobily pro každého z nás představují něco trochu odlišného. Pro někoho jeho vysněný vůz představuje splněný sen, jiný bere automobil jen jako dopravní prostředek. Ať ale řidič vnímá automobil jak chce, máme všichni jedno společné. A to je strach o naše čtyřkolové miláčky.

 

Policie se nás sice snaží uklidnit tím, že dle statistik se s krádežemi automobilů nesetkáváme v tak hojné počtu jako dříve, jedná se ale stále o chabé uklidnění. Navíc pokud vám někdo vůz odcizí existuje pouze mizivá šance, že se se svým automobilem opět shledáte.

Ano, vůz lze ochránit různými elektronickými či mechanickými bezpečnostními systémy. Pro zkušeného zločince ale takový systém představuje pouze několikaminutové zdržení.

 

Jediné stoprocentní řešení – garážová vrata

Jediným stoprocentním způsobem, jak udržet svůj vůz v bezpečí, je ho tedy zaparkovat do vlastní garáže, kterou zabezpečují sekční garážová vrata. Praha patří mezi města, pro které toto tvrzení platí dvojnásob, vzhledem ke zvýšenému trendu krádeží aut v našem hlavním městě.

 

Jak vybrat taková sekční garážová vrata, která budou dávat vaší garáži skvělý vzhled a zároveň přinesou patřičnou ochranu majetku uvnitř? Inu to je zapeklitá otázka. My jsme se rozhodli tomuto problému podívat na zoubek.

 

Mezi naše kritéria patřila zejména spolehlivost, možnost individualizace vzhledu, přístup k zákazníkům a technické provedení.

 

Po zvážení těchto atributů jsme narazili na společnost Univers. Ta se výrobě garážových vrat věnuje již více 25 let. Firma nabízí výrobu sekčních garážových vrat pro jednogaráže i dvougaráže v různých designových provedení. K dispozici má zákazník například drážkovaný design, kazety či moderní hladký povrch hned v šesti základních barevných provedení.

 

 

Pokud zákazník projeví zájem o jiné barevné provedení, samozřejmě nebude odbyt. Pouze musí počítat s nárůstem ceny o devět procent. Společnost operuje v několika českých městech. Kromě Kladna a Prahy má svou pobočku pro sekční garážová vrata Plzeň. Sekční garážová vrata Poskytují svým majitelům komfortní ovládání a hlavně bezpeční pro vaše čtyřkolové miláčky.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno