Domů » Videa » Dodávkou zábava nekončí! Takhle se driftuje v Masteru

Dodávkou zábava nekončí! Takhle se driftuje v Masteru

0
Dodávkou zábava nekončí! Takhle se driftuje v Masteru

K čemu se obvykle používají dodávky? Mezi nejčastější využití patří to pracovní, čímž bývá převoz materiálu, jídla nebo lidí. Výjimečně můžete potkat dodávku s vestavbou, kterou nadšenci do cestování používají jako vozidlo obytné. No a pár kousků patří mezi leštěnky, což bývají většinou historické kousky. Dostává se jim nejlepší možné péče a na cestu se podívají jen za sluníčka. Co ale takhle dodávka, která létá po okruhu dveřmi napřed?

Co je tohle za zázrak?

To už je na zamyšlenou. Přitom na tom nic extrémně složitého není. Tajemství se totiž ukrývá v jedné maličkosti. Použit byl obyčejný Renault Master. Na pneumatiky byly ale obuty speciální plastové obruče, které samozřejmě disponují téměř nulovou adhezí. S trochou řidičského umu se i z obyčejné dodávky stane driftovací stroj. To můžete názorně vidět na připojeném videu. Master se tady po okruhu prohání s několik Reanulty, které při srovnání velikostí vypadají jako mravenci.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...