Domů » Videa » Kamion Tesla spatřen silnici

Kamion Tesla spatřen silnici

0
Kamion Tesla spatřen silnici

Nevíte nic o kamionu od firmy Tesla? Jedná se o tahač, který je poháněn jen a jen elektřinou. Navíc bude disponovat autonomním řízením. Hlavní myšlenkou je maximální čistota a nízké provozní náklady. Kamion má nabídnout dojezd až 800 kilometrů. Jeho provoz sice bude levnější, ale pořizovací cena bude výrazně vyšší.

Již příští rok

Přesun tohoto konceptu do každodenního provozu má proběhnout v roce 2019. Je tak nejvyšší čas, aby byla Tesla pár kroků od dokončení tohoto modelu. Konečný vzhled i specifikace jsou prozatím zahaleny tajemstvím, ale již se přijímají předobjednávky.

Tesla se snaží držet vzhled pod pokličkou

V dnešní době Tesla začíná s testy svých produktů v normálním provozu. Lidé je tak mají šanci vidět během testovacích jízd nebo přesunů. Na internet proto unikají fotografie a videa s tahači v hlavní roli. Firma se tomu ale zjevně snaží zabránit, takže velké množství materiálů okamžitě mizí.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Dopravní předpisy a pravidla v Dánsku

Dopravní předpisy a pravidla v Dánsku

0
Míříte na dovolenou do Dánska? Víme, na co si dát na silnicích pozor. Seznamte se s rychlostními limity, dálničními poplatky, sazbami za pokuty či tolerancí...