Domů » Autosalony » Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

0
Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

Čtvrtá generace sedanu Hyundai Elantra možná za dva roky

Hyundai Elantra byla evropským nástupcem modelu Lantra, který se tu prodával od začátku devadesátých let. V novém tisíciletí se sedan zmodernizoval a přejmenoval na Elantru (v Koreji se prodává pod názvem Avante) a nyní se v autosalonech nabízí k prodeji už ve třetí generaci.

Představení proběhne v listopadu

Zástupci automobilky Hyundai oznámili, že nový model se představí na listopadovém autosalonu v Los Angeles a hodlají přijít s úplně novou verzí vozu.

Změny nicméně podle náznaků budou spíše evoluční než revoluční, nicméně vůz by měl dostat nový 1,6l turbomotor o výkonu 175 koní a sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku. K dispozivci budou samozřejmě i jiné pohonné jednotky, ale všechny detaily budou oznámeny až při oficiálním představení vozu. Prodávat se má na jaře 2017.

foto: www.digitaltrends.com

Previous article Honda Civic desáté generace
Next article Autopůjčovny v ČR
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...