Domů » Autosalony » Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

0

Hyundai Elantra byla evropským nástupcem modelu Lantra, který se tu prodával od začátku devadesátých let. V novém tisíciletí se sedan zmodernizoval a přejmenoval na Elantru (v Koreji se prodává pod názvem Avante) a nyní se v autosalonech nabízí k prodeji už ve třetí generaci.

Uvidíme v Los Angeles nové Hyundai Elantra?

Představení proběhne v listopadu

Zástupci automobilky Hyundai oznámili, že nový model se představí na listopadovém autosalonu v Los Angeles a hodlají přijít s úplně novou verzí vozu.

Změny nicméně podle náznaků budou spíše evoluční než revoluční, nicméně vůz by měl dostat nový 1,6l turbomotor o výkonu 175 koní a sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku. K dispozivci budou samozřejmě i jiné pohonné jednotky, ale všechny detaily budou oznámeny až při oficiálním představení vozu. Prodávat se má na jaře 2017.

foto: www.digitaltrends.com

Previous article Honda Civic desáté generace
Next article Autopůjčovny v ČR
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...