Domů » Pro řidiče » Vydřená kůže autosedačky – Existuje jednoduché řešení

Vydřená kůže autosedačky – Existuje jednoduché řešení

0

Koho by nepotěšil krásný interiér auta. Snad každého, kdo má své auto jen trošku rád. A nemusí se jednat jen o majitele starších vozů. Již po roce až dvou řeší opravy kůže v interiéru i vlastníci nových vozů, kteří by měli předně interiér důkladně naimpregnovat. Udržování dokonalého stavu mnohdy není snadné a i minimální poškození zamrzí. Nebo si představte, že se někdo nechá svézt ve vašem autě. Podle interiéru si o vás hned udělá názor.

Vydřená kůže autosedačky – Existuje jednoduché řešení

Kdy je potřeba renovace kůže?

Kožený volant i sedačky se opotřebovávají každodenním používáním. S tím se musíme smířit, jinak bychom auto vůbec nemohli používat. Správnou kvalitní péčí se ale stárnutí minimalizuje. Naštěstí je tady možnost renovace kožených autosedaček.

Opravená místa nepoznáte

Vydřené místa po opravě moderními metodami nepoznáte. Jistotou je například firma Mistrkuze.cz. Ono opravené místo má po renovaci identický odstín i lesk nebo mat. Záleží na typu kůže použité ve voze. Oprava navíc vydrží srovnatelně dlouho jako kůže původní. Materiál, kterým je opraveno poškozené místo, je dokonale pružný jako zbytek sedačky. Zároveň je velice důležitá jeho pevnost, neboť ta předchází loupání. Navíc na něm musí perfektně držet barva. I u té je potřeba, aby se neloupala a nepraskala.

kuze pred po

Volantu se opotřebení nevyhne

To stejné platí v případě opravy a renovace povrchu volantů. Nevyvratitelným faktem je, že volant používáme po celou dobu jízdy vozu. Kůže se tedy oslabuje nekonečným přesouváním rukou a podobně. Navíc na volant působí slunce a pot, což na životnosti kůži dvakrát nepřidá. Proto jsou renovace volantů velice časté. V případě opravy volantu máte na výběr mezi dvěma způsoby. Můžete ho nechat renovovat nebo kompletně přešít. Přešití volantu se doporučuje až při větším poškození.

Mezi další namáhané části patří také bočnice na straně řidiče. Tato část je velmi namáhaná častým nastupováním a vystupováním z vozu. U sportovních sedadel není nic neobvyklého, že se bočnice vydře již po pár tisících kilometrech. Tyto místa se nastříkají v několika vrstvách a zalakují, čímž se předejde loupání a kůže vypadá jako nová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články