Domů » Videa » Vypadáte takhle při nasednutí do vozu s automatem?

Vypadáte takhle při nasednutí do vozu s automatem?

0
Vypadáte takhle při nasednutí do vozu s automatem?

Způsob řazení v autech dělí řidiče na dva tábory. Jedni si nemohou vynachválit jednoduchost řízení své automatické převodovky. Ve městě se snadno popojíždí, nemusí přemýšlet o správném rychlostním stupni a celé je to tak nějak jednodušší. Ale není právě delikátní práce se spojkou a časování otáček pro přeřazení to, co nás k autům tak táhne?

Nedá se popřít, že automat opravdu pohyb ve městech a popojíždění v kolonách výrazně zlehčí. S tím musí souhlasit každý, kdo to zažívá s manuální převodovkou. Neustále vyřazovat „jedničku“ aby se netrápila spojka každého po chvíli omrzí.

Manuální převodovka má stále své příznivce. Nemusíme se vyloženě bavit o každodenně řízených autech, ale třeba o „víkendovkách“ a závodních autech. Některým se jen z myšlenky automatu dělá nevolno. Přesně tohle ve svém videu ztvárnil Daniel Tillotson. Kdo z vás se v něm vidí?

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...