Domů » Videa » Mechanik si půjčil auto zákazníka na bezohlednou projížďku

Mechanik si půjčil auto zákazníka na bezohlednou projížďku

0
Mechanik si půjčil auto zákazníka na bezohlednou projížďku

Když odvezete svůj vůz do servisu, tak tím dokazujete, že těm lidem důvěřujete. Ke svému autu máte pravděpodobně vztah a hledáte tedy spolehlivé lidi, kteří vyřeší jeho problémy. Nebo zvládnou klasické servisní úkony. Výměna oleje, vyvážení nebo přezutí kol. U toho přece žádné nebezpečí autu hrozit nemůže. V žádném případě ale nepočítáte s tím, že si některý z automechaniků vezme vaše auto na testovací projížďku.

Přesně tohle se stalo vlastníkovi Subaru WRX STI. Ten svůj vůz předal mechanikům, aby provedli geometrii podvozku. Některého z mechaniků přítomnost WRX STI natolik rozrušila, že se rozhodl vzít ho na testovací jízdu. Ilegální samozřejmě. Bohužel pro něj měl vlastník ve voze nainstalovanou kameru, která celý akt zachytila. Můžete se tak podívat, jak se k vozu choval. A není to nic pěkného. Řídit výkonný vůz není jen tak. Přesvědčil se o tom při rozjíždění i řazení, kdy trápení spojky zanechá jizvy i na vás.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...