Domů » Pro řidiče » Parkování » Parkování v Praze » Parkování Praha 9 – Kde a za kolik zaparkovat? » O2 Arena – cena parkování a další informace 

O2 Arena – cena parkování a další informace 

O2 Arena – cena parkování a další informace 

V Praze je parkování velmi komplikované, protože doba, kdy jsme mohli zaparkovat svoje vozidlo téměř kdekoliv je už nenávratně pryč. Parkovací zóny jsou v Praze samozřejmostí, a tak se s nimi začínáme setkávat i v jiných větších městech po celé České republice. Pokud plánujete cestu do Prahy a potřebujete zaparkovat bez větších problémů, můžete využít parkoviště O2 Areny, které se nachází na Praze 9. Parkovací dům slouží pro krátkodobé parkování při pořádání akcí v O2 Areně, ale dá se zde parkovat i ve dnech, kdy se žádné akce nekonají. Na parkovací dům se vztahuje provozní řád, který najdete zde. V blízkosti O2 Areny sousedí další parkovací dům Galerie Harfa.

Další možnosti parkování v městské části Praha 9 najdete v našem článku Parkování Praha 9.

Adresa

O2 Arena se nachází na ulici Českomoravská 2345/17, Praha 9, 190 00.
Parkovací dům najdete v těsné blízkosti v ulici Lisabonská 2422, Praha 9, 190 00

Parkování v rámci konání akce v O2 Areně nebo O2 Universu

O2 Arena a O2 Universum pro zjednodušení služeb zavedli společně s prodejci vstupenek Ticketmaster a Ticketportal možnost online nákupu parkování. V praxi to znamená, že nákup vstupenek je spojen i s nákupem parkovacího lístku

Zpravidla se parkovací dům otevírá asi 3-4 hodiny před začátkem akce a zavírá zhruba 1 hodinu po jejím skončení. Konkrétní časy otevření parkoviště jsou uvedeny na webových stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz u konkrétních konaných akcí. 

Postup objednání

  • Na stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz objednáte vstupenky na vámi požadovanou akci a dále máte možnost objednat si také parkovací lístek.
  • Vstupenku včetně parkovacího lístku je možné ihned vytisknout. 
  • Parkovací lístek je nutné při vjezdu do parkovacího domu a také při výjezdu nastavit čárovým kódem na snímač parkovacího automatu u závor.

Jestliže jsou parkovací lístky online vyprodány, je možné získat parkovací stání přímým nákupem v parkovacím domě. 

Ceník parkovného v rámci konání akce

Ceny za parkování se mohou lišit, a to v závislosti na typu konané akce. Konkrétní ceny parkování se vám zobrazí v průběhu nakupování vstupenek na danou akci. Ceny se průměrně pohybují okolo 100-200 Kč za celou dobu parkování. 

Parkovací lístek po vjezdu nevyhazujte, protože jej budete potřebovat při výjezdu u závor. 

Parkování ve dnech, kdy se žádné akce nekonají

Pokud potřebujete v této lokalitě zaparkovat z jiného důvodu, než například konání koncertu nebo jiné akce, je to možné. Parkování v parkovacím domě je podobné jako parkování v nákupních centrech. To znamená, že parkovací lístek zaplatíte při výjezdu dle času

Ceník krátkodobého parkování

Parkovací sazba PlatnostCena s DPH
1. hodina a každá další započatá hodinabez omezení50 Kč

Platba parkovného

Platba parkovného je možná hotově, platba kartou, SMS platbou

Doplňující informace

  • V parkovacím domě je zákaz vjezdu vozidel LPG a CNG.
  • Maximální povolená výška vozidla je 1,9 m.
  • Držitelé TP, ZTP a ZTP/P mají zajištěné parkování na vyhrazených místech. Celkem těchto vyhrazených míst je po celém domě 64.
  • V blízkosti O2 Areny sousedí další parkovací dům Galerie Harfa.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...