Domů » Pro řidiče » Parkování » Parkování v Praze » Parkování Praha 9 – Kde a za kolik zaparkovat? » O2 Arena – cena parkování a další informace 

O2 Arena – cena parkování a další informace 

V Praze je parkování velmi komplikované, protože doba, kdy jsme mohli zaparkovat svoje vozidlo téměř kdekoliv je už nenávratně pryč. Parkovací zóny jsou v Praze samozřejmostí, a tak se s nimi začínáme setkávat i v jiných větších městech po celé České republice. Pokud plánujete cestu do Prahy a potřebujete zaparkovat bez větších problémů, můžete využít parkoviště O2 Areny, které se nachází na Praze 9. Parkovací dům slouží pro krátkodobé parkování při pořádání akcí v O2 Areně, ale dá se zde parkovat i ve dnech, kdy se žádné akce nekonají. Na parkovací dům se vztahuje provozní řád, který najdete zde. V blízkosti O2 Areny sousedí další parkovací dům Galerie Harfa.

O2 Arena – cena parkování a další informace 

Další možnosti parkování v městské části Praha 9 najdete v našem článku Parkování Praha 9.

Adresa

O2 Arena se nachází na ulici Českomoravská 2345/17, Praha 9, 190 00.
Parkovací dům najdete v těsné blízkosti v ulici Lisabonská 2422, Praha 9, 190 00

Parkování v rámci konání akce v O2 Areně nebo O2 Universu

O2 Arena a O2 Universum pro zjednodušení služeb zavedli společně s prodejci vstupenek Ticketmaster a Ticketportal možnost online nákupu parkování. V praxi to znamená, že nákup vstupenek je spojen i s nákupem parkovacího lístku

Zpravidla se parkovací dům otevírá asi 3-4 hodiny před začátkem akce a zavírá zhruba 1 hodinu po jejím skončení. Konkrétní časy otevření parkoviště jsou uvedeny na webových stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz u konkrétních konaných akcí. 

Postup objednání

  • Na stránkách www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz objednáte vstupenky na vámi požadovanou akci a dále máte možnost objednat si také parkovací lístek.
  • Vstupenku včetně parkovacího lístku je možné ihned vytisknout. 
  • Parkovací lístek je nutné při vjezdu do parkovacího domu a také při výjezdu nastavit čárovým kódem na snímač parkovacího automatu u závor.

Jestliže jsou parkovací lístky online vyprodány, je možné získat parkovací stání přímým nákupem v parkovacím domě. 

Ceník parkovného v rámci konání akce

Ceny za parkování se mohou lišit, a to v závislosti na typu konané akce. Konkrétní ceny parkování se vám zobrazí v průběhu nakupování vstupenek na danou akci. Ceny se průměrně pohybují okolo 100-200 Kč za celou dobu parkování. 

Parkovací lístek po vjezdu nevyhazujte, protože jej budete potřebovat při výjezdu u závor. 

Parkování ve dnech, kdy se žádné akce nekonají

Pokud potřebujete v této lokalitě zaparkovat z jiného důvodu, než například konání koncertu nebo jiné akce, je to možné. Parkování v parkovacím domě je podobné jako parkování v nákupních centrech. To znamená, že parkovací lístek zaplatíte při výjezdu dle času

Ceník krátkodobého parkování

Parkovací sazba PlatnostCena s DPH
1. hodina a každá další započatá hodinabez omezení50 Kč

Platba parkovného

Platba parkovného je možná hotově, platba kartou, SMS platbou

Doplňující informace

  • V parkovacím domě je zákaz vjezdu vozidel LPG a CNG.
  • Maximální povolená výška vozidla je 1,9 m.
  • Držitelé TP, ZTP a ZTP/P mají zajištěné parkování na vyhrazených místech. Celkem těchto vyhrazených míst je po celém domě 64.
  • V blízkosti O2 Areny sousedí další parkovací dům Galerie Harfa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články