Domů » Aktuality » Škoda Superb ve službách policie

Škoda Superb ve službách policie

Škoda Superb ve službách policie

Policie má další stíhačky Škoda Superb. A už nemají bradavici

Je to bezmála měsíc, co dálniční policie převzala další nové policejní superby. Naše dálnice tak dnes hlídá asi 14 modelů Škoda Superb. Ty jsou od těch civilních, kterých potkáváme poměrně dost, pochopitelně k nepoznání.

Jak poznat policejní superby?

Těžko. Jsou samozřejmě neoznačené, v docela všedních barvách a že se jedná právě o policejní superby už vám nenapoví ani dvě koncovky výfuku. Nemá je totiž jen šestiválec Škoda Superb 3,6 FSI, kterého má právě dálniční policie, ale má je i méně výkonná Škoda Superb 2.0 TSI. Ty nejnovější policejní superby už nepoznáte ani podle tzv. bradavice, tedy radaru typu Ramer, který byl umístěný u masky chladiče. Pokud patříte mezi fajnšmekry a rádi policejní superby na dálnicích hledáte, anebo jste obdařeni fotografickou pamětí, můžete zapátrat na internetu. Tady najdete od jiných řidičů seznam registračních značek, které mají všechny modely Škoda Superb používané policií. Uvedeny jsou zde i lokality, kde se které policejní superby pohybují. Jediné, podle čeho se dá policejní Škoda Superb v reálném provozu rozeznat, je její nízká rychlost, jakou na dálnici vzhledem ke svému typu a výkonu, jede. Samozřejmě, pokud zrovna někoho neprohání. Poznávacím znamením může být i dlouhá anténa.

Foto zdroj: www.policejnidenik.cz

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...