Domů » Pro řidiče » Začíná oprava křížení D1 a D2 u Brna

Začíná oprava křížení D1 a D2 u Brna

0
Začíná oprava křížení D1 a D2 u Brna

Na začátku srpna se začne opravovat D2 i D1 u Brna

Ředitelství silnic a dálnic se od 1. srpna pouští do opravy dálnice D2 u města Brna, a to z hlediska dopravy v tom nejkomplikovanějším úseku: na prvních čtyřech kilometrech.

Oprava dálnice D2

Začátek dálnice D2 se bude opravovat od křížení s D1 až po výjezd směrem na Modřice, tedy v oblasti, kde jdou dvě velká nákupní centra. V obou směrech se bude jezdit ve dvou zúžených pruzích.
Oprava se týká konkrétně povrchu dálnice D2 v km -0,4 až 3,2 vpravo (směr Bratislava), kde je příměstská intenzita provozu po většinu dne velmi vysoká.

Doprava bude v místě MÚK 3 ve směru do Brna vedena jedním průběžným jízdním pruhem a druhý bude využit na plynulé odbočení a následně nájezd na D2 z MÚK 3.
V místech, kde budou postupovat práce pokládky AB povrchu, bude provoz lokálně veden v režimu 1 + 1.

Oprava dálnice D1

Současně bude probíhat oprava dálnice D1 v části Brno – Vyškov, a to celkem ve třech úsecích:
204,6 – 199,3 vlevo (směr Praha)
204,6 – 210,0 vpravo (směr Ostrava)
215,0 – 210,0 vlevo (směr Praha)

Přípravné práce pro zřízení uzavírky budou prováděny v režimu 1 + 2. V této fázi bude probíhat budování přechodného dopravního značení (3. 8. 2015 – 7. 8. 2015). Ve směru na Vyškov bude doprava vedena pouze jedním pomocným jízdním pruhem (odstavným).

foto: www.rsd.cz

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...