Mladík jen o vlásek unikl smrti, poznáte v jakém voze havaroval?

0
11952

Těžká dopravní nehoda na Olomoucku

Denně na našich silnicích dochází k desítkám dopravních nehod většího či menšího rozsahu. Většinou jde jen o pomačkané plechy, mnohdy jsme ale svědky i dopravních nehod s fatálními následky na zdraví a životech našich blízkých.

 

Devatenáctiletý řidič se podruhé narodil

O neuvěřitelném štěstí může mluvit devatenáctiletý mladík z olomouckého kraje. Ten jen o vlásek unikl smrti při dopravní nehodě, kterou prožil při řízení luxusního sedanu u obce Horní Moštěnice na Olomoucku. Dle informací, poskytnutých policií mladík z nehody vyvázl s mnohačetnými zlomeninami a těžkými zraněními, zejména v oblasti hlavy. Po příjezdu lékařů byl mladík nalezen zaklíněný ve vraku zničeného vozu v bezvědomí. K nehodě byla přivolán i vrtulník letecké záchranné služby, který mladíka transportoval do Olomoucké nemocnice.

 

 

Na vině je rychlost

Dle prohlášení policejní mluvčí Miluše Zajícové, je hlavní příčinou nehody vysoká rychlost, ve které mladík luxusní sedan nezvládl. Následkem nehody se vůz doslova rozlomil. Kvůli tomu je i pro automobilové znalce poměrně složitým úkolem rozpoznat o jaký vůz se vůbec jedná. Závěrem jen prozradíme, že jde BMWtrojkové“ řady, minulé generace.

 

Zajímá vás jaké jsou nejčastější příčiny dopravních nehod v ČR? Nepřehlédněte náš článek!

 
Sdílejte
Předchozí článekŽe automobilové koncepty nejsou na prodej? Stačí mít dost peněz
Další článekNové Clio přichází na český trh
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here